01.06.2023

Ogólnopolski ranking „Skarbnik samorządu 2023” - pierwsze miejsce dla Skarbnik Powiatu Piskiego Barbary Koprowskiej

wręczenie nagród

Znamy wyniki szóstej edycji ogólnopolskiego rankingu „Skarbnik Samorządu”. Skarbnik Powiatu Piskiego Barbara Koprowska zdobyła prestiżowe pierwsze miejsce w kategorii „powiaty”. Wynik właśnie ogłoszono, a laureatka odebrała zaszczytny tytuł podczas trwającego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni kongresu Perły Samorządu 2023.
Redakcja „Dziennika-Gazety Prawnej” wraz z ekspertami Centrum Innowacji Społeczno-Samorządowych CentroPolis S.A. wyłoniła najlepszych menadżerów samorządowych finansów w Polsce. Bezkonkurencyjna w swojej kategorii okazała się Skarbnik Powiatu Piskiego Barbara Koprowska.

Pani Barbara Koprowska po raz kolejny udowodniła, że realizacja polityki finansowej powiatu w jej wykonaniu zasługuje na tytuł mistrzowski. Skarbnik Powiatu Piskiego ma na swoim koncie szereg wyróżnień. W poprzednim, 2022 roku, zdobyła tytuł laureata 5-lecia rankingu Skarbnik Samorządu w kategorii „powiaty”, w 2021 roku w tymże rankingu w kategorii „powiaty” zwyciężyła zajmując 1. miejsce, zaś w latach 2019 i 2018 zajęła 3. miejsce.

Najwyższe uznanie oraz serdeczne gratulacje!